• Zapraszamy na szkolenie ONLINE:  Wczesne rozpoznawanie u dzieci dysharmonii rozwojowych i podjęcie wczesnej interwencji  w przedszkolu. Termin: 18.10.2021 r., godz. 17.00
          • Zapraszamy na szkolenie ONLINE: Wczesne rozpoznawanie u dzieci dysharmonii rozwojowych i podjęcie wczesnej interwencji w przedszkolu. Termin: 18.10.2021 r., godz. 17.00

Zapraszamy na szkolenie ONLINE:

w przedszkolu.

Adresaci: nauczyciele i specjaliści pracujący w przedszkolu

Prowadzący szkolenie: Sabina Müller

Główne treści szkolenia

• Najczęściej występujące dysharmonie i zaburzenia rozwojowe okresu przedszkolnego.
            • Wczesna interwencja w przedszkolu.
            • Współpraca z rodzicami w zakresie diagnozowania i planowania dla dziecka form wsparcia.

Data i godzina realizacji szkolenia: 18.10.2021 r.(poniedziałek) godz. 17.00

Miejsce – szkolenie ONLINE, na podany w formularzu adres e-mail zostanie wysłany link do platformy (prosimy o sprawdzenie SPAM-u).

• Dostęp do internetu (bardzo słabe łącze może spowodować zacinanie się obrazu podczas wydarzenia).
            • Zaleca się korzystanie z komputera (ze względu na komfort odbioru prezentowanych treści), choć możliwe jest również skorzystanie z urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów).
            •  Niezbędne jest włączenie dźwięku w urządzeniu, z którego korzystamy lub użycie słuchawek podłączonych do sprzętu odtwarzającego webinar.
            • Zaleca się korzystać z najaktualniejszych wersji przeglądarek.

Koszt szkolenia: 1 osoba – 60 zł

Formularz zgłoszeniowy placówka

Formularz zgłoszeniowy indywidualne

Formularz zgłoszeniowy dołączony do wiadomości należy przesłać